Hakkımızda

Fabrika ve yönetim binası Mersin 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Piramit İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne kadar üstlendiği her çalışmada kaliteli hizmet anlayışını temel almıştır. Sektörün tüm alanlarında hizmet veren uzman kadrosu ile üstlendiği her projeyi başarı ile tamamlamıştır. 1992 yılından beri biriken tecrübelerimizi, ilkelerimizle birleştirmekteyiz. Sanayi yapıları, endüstriyel tesisler, kamu binaları, yol saha, çevre düzenleme ve yenileme işleri, altyapı çalışmaları ve teknik tesisler dâhil olmak üzere sektörün tüm alanlarında hizmet vermekteyiz.

Geleceğe dönük temel prensibimiz formumuzu korumaktır. Gelişen teknoloji ve rakiplerimiz gibi birçok etkene karşı attığımız sağlam temelde “Piramit” olarak kalmaktır. İlham aldığımız bu geometrik yapının özelliği devrildiği her tabanının üzerinde aynı piramit formunu korumasıdır. Aynı zamanda Dünya’nın yedi harikasından biri olan harika bir yapıyı referans göstermektedir.Misyonumuz

Kalite ve müşteri memnuniyeti bir tercih meselesi değil, yaptığımız işin bir gereğidir. Teknolojinin yakından takipçisi ve sürekli uygulayıcısı olmak ve müşterilerimizin gururla referans gösterebileceği bir şirket olarak kalmak bizim güvencemizdir.


Vizyonumuz

1992’den beri iş güvenliğinden, güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeyen, standartlarını daima koruyarak yükselten bir işletme olmak gelecek planımızdır. Hayatı kolaylaştırmak, firmamıza ve topluma değer katmak önceliğimizdir. Şantiyelerimiz toplum ve çevreye duyarlı olmalıdır. Oluşabilecek olumsuz her duruma karşı önlemlerimizi alarak ilerlemekteyiz.